ГОРДО ШАНУЄМО ПАМ'ЯТЬ НАШИХ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ!.

В ці теплі травневі дні вся планета зустрічає великий день — День перемоги над нацизмом. У травні 1945 людство зрозуміло — Перемога поруч! ЇЇ подих люди чули у пташиних співах, в особливому диханні виснаженої війною землі. Тієї весни жилося якось по-особливому, світ чекав, коли останні кайдани фашизму впадуть під ноги прогресивного вільного людства! З того часу щороку ми віддаємо данину пам'яті всім тим, хто поклав життя в боротьбі з нацизмом, хто зустрічав ворога лицем до лиця на полях битв, тим, хто кував перемогу в тилу.

07 травня 2018 р. учасників студентських творчих колективів Державного вищого навчального закладу «Мелітопольський промислово-економічний коледж» взяли участь в урочистому мітингу та концертній програмі для ветеранів війни і праці Моторного заводу м Мелітополя. Мітинг відбувся на майданчику біля меморіалу пам'яті полеглих в роки Великої війни працівників заводу і захисників міста. На заході були присутні учасники трудового фронту Зінаїда Федорівна Калюжна та Георгій Макарович Чорний, а також голова ради ветеранів Роман Макарович Акопян.

Першим до дорогих гостей зі словами привітань звернувся директор заводу Олексій Москаленко. Святкову естафету перехопили учні загальноосвітньої школи №25 м Мелітополя і студенти ДВНЗ «МПЕК». Наші студенти привезли в подарунок ветеранам пісні «До свидания, мальчики», «Месяц май», «Перемога» й тематичну хореографічну постановку «Давно ми вдома не були».

Пам'ять полеглих у роки війни гості заходу вшанували хвилиною мовчання та урочисто поклали квіти до меморіалу воїнів-визволителів.

Доброю традицією для студентів коледжу стала участь в пам'ятних заходах в дні святкування річниці Великої Перемоги. Ми гордо шануємо пам'ять воїнів, які визволили нашу землю від нацистської навали!

IMG_20180507_110421_1

IMG_20180507_115305

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ