КОЖНЕ ЖИТТЯ ПОЧАЛОСЯ З МАМИ

Жінка – це, насамперед, мама. Мама — це найдорожче, що є в житті у будь-якої людини, вона гідна справжнього поклоніння і захоплення.

У Державному вищому навчальному закладі «Мелітопольський промислово-економічний коледж» із задоволенням продовжили традицію — в жовтневі дні золотої осені зустрічати найдорожчих і найбажаніших гостей — своїх мам.

21 жовтня 2017 р. в актовій залі коледжу зібралися улюблені мами студентів, викладачів і співробітників ДВНЗ «МПЕК». Біля дверей залу їх зустрічали діти. Для кожної мами звучали теплі слова поваги, побажання здоров'я і щастя, а на знак щирої любові були вручені невеликі сувеніри-символи свята – гніздечко з курчатами із написом «Кожне життя почалося з мами».

Перед початком сценічної дії із зворушливими словами на адресу всіх мам звернулася директор коледжу О.О. Шапурова. Її виступ вкотре нагадав, як важливо щодня бути уважними до найдорожчих людей, пам'ятати, що мами завжди чекають на нас, завжди вірять в нас, завжди радіють кожній вісточці від своїх дітей. Окремим приємним сюрпризом для матусь стало нагородження їх листами-подяками за виховання студентів, що показують відмінні академічні результати у навчанні, мають високі досягнення у спорті чи творчості.

Учасники вокального, хореографічного та театрального студентських колективів коледжу в цей день об'єднали зусилля, щоб від душі порадувати всіх мам. Для них звучали вірші, виконувалися душевні пісні — від тих, що вони співали нам в далекому дитинстві до присвячених самим мамам, втілювалися сюжетні хореографічні композиції.

День Матері — свято любові і поваги, і єдиною справжньою нагородою за нього є взаємна любов! Любов матері — основа і джерело життя. В цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертву.

gxRDwg9hU7g

nVF_uzZBmRA

t6irbHjtZSc

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ