КОЛИ ПРИХОДИТЬ МИКОЛАЙ

 

День святого Миколая в Україні традиційно відзначають 19 грудня. В Україні культ Миколи-чудотворця прийшов разом з християнством. Так, під покров святого потрапляють не тільки діти, які в ніч на 19 грудня терпляче чекають на подарунки, а й студенти, мандрівники, моряки.

19 грудня 2017 року — День святого Миколая — став в коледжі точкою відліку новорічних та різдвяних свят. У головної ялинки у вестибюлі розгорнулося театральне дійство «Коли приходить Миколай...», яке перенесло гостей в класичне українське село напередодні свята ... Перед глядачами пронісся яскравий калейдоскоп вечорниць, посиденьок, сватань, загравання упереміш з народними піснями і танцями, жартами та приказками.

Фіналом свята стало прибуття самого святого Миколая, який приніс в подарунок всім глядачам дива і сяючі вогні для новорічної ялинки. А коли відлунали останні акорди зимових пісень, святий Миколай і його помічники покликали гостей свята на ярмарок страв національної кухні, де і продовжилося веселе народне гуляння.

День Миколая в старовину завжди відзначали весело: влаштовували гуляння, накривали пишний стіл, запрошували гостей. Це веселе свято, тому 19 грудня потрібно проводити в радості і веселощах. Також в цей день прийнято було миритися, при цьому примовляли: «На Миколая клич друга, клич і ворога, обидва будуть друзі». День святого Миколая у коледжі став широким колом друзів, головними подарунками для яких став гарний передноворічний настрій та віра у дива.

4b1IYiUuOjI

pkTpEHOHFX0

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ