НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТЕ!

 

На початку травня світ відзначає свято Великої Перемоги, 73-тю річницю подолання нацизму у Європі. Значення цього свята важко переоцінити. Немає в Україні сімей, яких не торкнулося б тяжке воєнне горе. Немає й тих, у кого серед рідних не було своїх героїв-визволителів.

8 травня 2018 року студенти, викладачі та співробітники коледжу традиційно зібралися на урочистий мітинг, щоб вшанувати подвиг солдатів Перемоги, віддати глибоку шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими бойовими шляхами, а потім відродив рідну землю з попелища після тієї страшної війни.

Цього дня коледж радо вітав у себе в гостях учасника трудового фронту Георгія Макаровича Чорного, а також голову ради ветеранів Романа Макаровича Акопяна. На подяку героям війни у виконанні викладачів та студентів коледжу лунали поетичні твори воєнної пори. Учасники вокального колективу коледжу виконали пісні «До свидания, мальчики!..», «Жди меня», «Месяц май», «Победа за нами», «Перемога». Хореографічний колектив коледжу подарував глядачам романтичний танець «Легкий шкільний вальс» та запальну композицію «Давно ми вдома не були».

По закінченні мітингу студенти поклали квіти до пам’ятника Воїну-визволителю на території коледжу.

Усіх, чиї імена залишилися на мармурових плитах, чиї образи увічнені в пам'ятниках, хто не побачив травневих днів 1945 року, було вшановано загальною хвилиною мовчання, а сяяння пам’ятного вогню вкотре нагадало, якою ціною була завойована Перемога.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ