ПЕРШІ КРОКИ МОЛОДІ ДО ПРОЦВІТАННЯ МІСТА

19 квітня 2018 року в Мелітополі завершилася робота Школи місцевого самоврядування. На базі краєзнавчого музею молодь міста з різних вищих навчальних закладів, яка брала участь в Школі, презентувала свої проекти. Серед присутніх була і студентка ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж», заступник голови Студентської колегії коледжу Марина Коноплянко.

Робота школи почалася 28 лютого, коли начальник організаційного відділу провів для молодих людей перше заняття. З того часу раз на тиждень студенти зустрічалися з новим лектором, щоб обговорити ту чи іншу тему, що стосувалася життя та функціонування міста. Всього таких занять було сім. Їх провели: депутат міської ради Катерина Застрожнікова, заступник голови Національної скаутської організації «Пласт — станиця Мелітополь», учитель гімназії №19 Тетяна Окружна, заступники міського голови Ірина Рудакова та Іван Федоров, начальник управління житлово-комунального господарства Олексій Тегімбаев і начальник відділу охорони здоров'я Лариса Саприкіна.

Метою роботи Школи було познайомити молодь з системою і роботою органів місцевої влади, залучити до громадської діяльності і співпраці з органами місцевого самоврядування. Підсумком майже двомісячного навчання стали проекти, які учні Школи хотіли б реалізувати в нашому місті.

19 квітня 2018 р. учасники Школи презентували свої проекти, обговорювали їх реалізацію, плюси і мінуси з іншими учасниками і навіть частково заручилися підтримкою в їх реалізації.

Також учасникам Школи були вручені сертифікати про її закінчення. Всього сертифікати сьогодні були вручені 34 учасникам. При цьому шестеро з них закінчили Школу з відзнакою. Серед них і студентка коледжу Марина Коноплянко. Щиро вітаємо Марину та бажаємо подальших успіхів!

IMG-87a0dfd68e2852ecf5d671a5b31768f5-V

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ