СВЯТО НЕОБХІДНОЇ ТА СКЛАДНОЇ ПРОФЕСІЇ

Щороку на початку жовтня ми відзначаємо День Вчителя. Вчитель — одна з найважливіших фігур в житті кожної людини, адже від нього залежить не тільки з яким багажем знань, але і якою людиною ти увійдеш у доросле життя.

30 вересня 2017 р. студенти ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж» з самого ранку вітали своїх улюблених викладачів. З самого ранку створити святковий настрій допомагали кольорові повітряні кульки, добрі пророкування та побажання, що викладачі самі мали обрати з гілок Дерева Знань, вітальні листівки у вигляді Мудрих Сов.

По закінченні навчальних занять, свої двері відчинила актова зала коледжу, запрошуючи на концертно-розважальну програму усіх винуватців свята – викладачів та співробітників навчального закладу. Директор коледжу О.О. Шапурова тепло привітала педагогічний колектив зі святом складної, але такої цінної професії вчителя, зазначивши високі успіхи своїх колег у навчанні та вихованні студентської молоді. Також викладачі та співробітники коледжу отримали з рук директора нагороди за сумлінну працю та успіхи у вихованні студентської молоді.

У цей день, як ніколи, студенти намагалися створити для викладачів святковий настрій. Ведучі привітальної музичної програми щиро вітали улюблених викладачів віршами та теплими побажаннями. А учасники вокального та хореографічного колективів коледжу обрали знаряддям для поздоровлень веселі та ліричні пісні й запальні танці.

Гуртожиток коледжу вітав викладачів виставкою декоративно-ужиткового мистецтва, експонати до якої були виготовлені руками студентів-мешканців гуртожитку.

Урочисте святкування Дня Вчителя — це лише малий спосіб висловити подяку тим, хто зробив можливим наше становлення в житті.

IMG_20170929_080710

IMG_20170929_073343

IMG_20170929_073112

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ