СВЯТО ПРОВОДІВ ЗИМИ

15 лютого 2018 р. Державний вищий навчальний заклад «Мелітопольський промислово-економічний коледж» відчинив двері широкій Масляній.

«Душа ль ти моя, Масляна, цукрові твої уста, солодка твоя мова! Приїжджай до мене душею потішитися, розумом повеселитися, розмовою насолодитися, на горах покататися, в млинцях повалятися, серцем потішитися ». Приблизно такими словами зустрічали Масляну в давні часи на Русі ...

Коледж зустрів свято Проводів Зими не менш гостинно! До уваги гостей актового залу був представлений музичний спектакль «Душа моя — Масляна». Учасники Студентського театру коледжу втілили на сцені захоплюючу і чарівну історію про трьох сестер, яких яскрава Масляна перетворила в привітних господинь і вихованих дочок! Особливий народний дух і колорит в постановку привнесли пісні і танці у виконанні учасників вокального та хореографічного колективів ДВНЗ «МПЕК».

По закінченні театрального дійства гостей свята зустріла виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Сімейна скарбниця», експозиції якої поповнилися роботами студентів, викладачів і співробітників коледжу.

Саме широка Масляна знаменує для нашого народу прихід весни, тепла, оновлення природи і самого життя! Традиція яскравих Проводів Зими пов'язана з бажанням людей привернути до себе сонечко, умовити його за допомоги млинців зігріти замерзлу землю. І ми віримо, що гучне свято Масляної в коледжі скоріше розбудить від довгого сну весну-красуню!

CXn7Kn80Ouo

oqwFQ4YHsHM

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ