1 ВЕРЕСНЯ. ШЛЯХ ДО ЗНАНЬ ВІДКРИТО!

 

У нашій країні щорічно 1 вересня відзначається День знань. День знань — це свято для всіх учнів, студентів, їх батьків та викладачів. Але традиційно найбільше йому радіють ті, хто в цей день вперше йде до навчального закладу. Можна сказати, що першого вересня для першокурсників починається зовсім нове життя.

1 вересня 2017 року двері Державного вищого навчального закладу «Мелітопольський промислово-економічний коледж» гостинно відчинилися перед студентами нового набору і студентами старших курсів.

Урочиста лінійка розпочалася запальною піснею про любов до батьківського краю, до рідної України, прозвучав державний Гімн. Директор коледжу О.О. Шапурова привітала всіх студентів, викладачів і співробітників коледжу з початком навчального року.

Студентам нового набору була представлена історія досягнень і перемог коледжу, ведучі свята розповіли про етапи розвитку навчального закладу від створення технікуму — кузні фахівців в галузі машинобудування, до сучасного та перспективного навчального закладу з широким переліком спеціальностей.

Студентів, викладачів та гостей свята вітали учасники вокального та хореографічного колективів коледжу.

Першокурсники Олеся Григорова (гр. МД-1711) та Богдан Биков (гр. ЕТ-179), які набрали найбільшу кількість балів під час складання вступних іспитів, прийняли від студентів-випускників символічні Ключ від знань та Студентський квиток, а з ними і щирі побажання успіхів у навчанні, наснаги та натхнення.

Наприкінці урочистої лінійки нарешті пролунав перший дзвоник нового навчального року. Честь провести церемонію Першого дзвоника випала студентці гр. КС-148, члену Студентської колегії коледжу Ганні Шабаль і студенту гр. МХ-147 Іллі Авдєєнко.

По закінченні урочистостей студентів коледжу запросили на Перше заняття навчального року, присвячене святкуванню 26-річчя незалежності України.

3LVq8Oa_JWg

GuVvj0LKPG8

EaWOzqvjc9M

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ