ДЕНЬ ЗНАНЬ. НА СТАРТІ ДО ЗВЕРШЕНЬ

Початок навчального року — важлива і хвилююча подія! Це можливість взятися за навчання з новим завзяттям і силами, поставити перед собою складні, але цікаві завдання, мріяти і домагатися! У вересні гостинно відчиняються двері навчальних закладів, запрошуючи студентів і викладачів пройти новим творчим шляхом і досягти нових вершин.

3 вересня 2018 року Державний вищий навчальний заклад «Мелітопольський промислово-економічний коледж» радо вітав студентів нового набору і студентів старших курсів.

Урочисту лінійку було розпочато запальною піснею про цінність та красу життя, прозвучав державний Гімн. Директор коледжу О.О. Шапурова гостинно привітала всіх студентів, викладачів і співробітників коледжу з початком навчального року.

Студентів, викладачів та гостей свята привітали учасники вокального та хореографічного колективів коледжу.

Першокурсники Наталія Шапурова (гр. ЕП-184) та Олександр Вечеря  (гр. ЕТ-189), які набрали найбільшу кількість балів під час складання вступних іспитів, прийняли від студентів-випускників символічні Ключ від знань та Студентський квиток, а з ними — і щирі побажання успіхів у навчанні, наснаги та натхнення.

Наприкінці урочистої лінійки нарешті пролунав перший дзвоник нового навчального року. Честь провести церемонію Першого дзвоника випала студентці гр. ЕП-164, члену Студентської колегії коледжу Юлії Негоді і студенту гр. ОМ-161 Іллі Сергію Морозову.

По закінченні урочистостей студентів коледжу запросили на Перше заняття навчального року, присвячене святкуванню 27-річчя незалежності України та перспективам співробітництва нашої держави та ЄС.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ