Наші фінансисти у Пенсійному фонді

Екскурсія на виробництво студентів груп ОМ-151, ОМ-161, ВД-162
01.03.2019
Вітаємо переможців!
19.03.2019

Наші фінансисти у Пенсійному фонді

27лютого 2019 року в приміщенні управлінняПенсійного фонду України м.Мелітополя проведено ознайомчу екскурсію студентам 2 і 3 курсу спеціальності «Фінанси підприємства» ДВНЗ «МПЕК». Під час екскурсії працівники управління розповіли студентам про історію створення системи Пенсійного фонду України, структуру Фонду, основні завдання, порядок обслуговування громадян, перспективи розвитку системи тощо, провели екскурсію в клієнтської службі та інших підрозділах. В актовій залі студентам за допомогою слайдів роз’яснили нову пенсійну формулу, згідно з якою нараховуватимуться пенсії. Керуючий відділенням підкреслив, що знайомство з діяльністю Пенсійного фонду допоможе студентам бути більш інформованними в специфіці роботи з найбільш вразливою категорією населення — інвалідами, ветеранами, людьми старшого покоління, молодими сім’ями, мати уявлення про реалізовані пенсійним фондом соціальні програми.

Після цього фахівці розповіли студентам про організацію роботи в структурних підрозділах управління. Співробітники ПФУ пояснили, що Пенсійний фонд займається не тільки призначенням і виплатою пенсій, а й проводить щоденну серйозну роботу з роботодавцями, підтримує громадян з обмеженими можливостями здоров’я, — таким чином, супроводжує кожну людину практично з самого його народження.

Завершилась зустріч питаннями і відповідями. Молодих людей цікавило: як правильно оформити трудовий договір, як знову отримати страхове свідоцтво в разі його втрати, де можна дізнатися суму перерахованих роботодавцем страхових внесків і т.д.

Студенти дізналися багато нового про діяльність Пенсійного фонду: як сформувати гідну пенсію, що таке «біла» і «сіра» зарплата і т.д. Крім того, хлопці та дівчата мали змогу спостерігати, як фахівці клієнтської служби  ПФ ведуть прийом громадян, познайомилися з роботою фахівців на всіх етапах призначення пенсій, допомог та інших соціальних виплат, починаючи з прийому заяв і документів, формування макета електронної справи, справи на паперовому носії, закінчуючи виплатою.

Багато студентів після проведеної екскурсії серйозно зацікавилися роботою в структурі Пенсійного фонду.


пф3
ПФ1
пф2
фп4
фп5

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *