Engineering Day

Вітаємо переможців!
19.03.2019
Тиждень Франції 2019
04.04.2019

Engineering Day

22 березня 2019р. на базі Державного вищого навчального закладу «Мелітопольський промислово-економічний коледж» було проведено EngineeringDay серед студентів, які навчаються за спеціальністю «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» з метою популяризації професії техніка обчислювального центру.

Була організована зустріч з представниками «Інженерного інституту Запорізького національного університету» – Полякова Наталія Петрівна, доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем, керівник Академії Cisco та Михайлуца Олена Миколаївна, доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем, які доповіли студентам про шляхи успішного працевлаштування та наступні кроки до побудови успішної кар’єри.

Була представлена інформація про організацію та результати досягнення навчання в Академії Ciscoна базі Державного вищого навчального закладу «Мелітопольський промислово-економічний коледж», були запрошені студенти на вивчення курсу «Вступ до Інтернету речей» в проекті «Відкрита академія інженерних знань».

Проведена вікторина. Визначені переможці на підставі набраних балів:

І місце –Зобнін Артур, студент ІІ курсу;

ІІ місце – Джеглав Данил, студент ІІІ курсу;

ІІІ місце –Гненний Павел, студент IV курсу.

IMG 20190322 093202
IMG 20190322 095640

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *