Знайомство зі специфікою роботи державної установи

День матері
29.10.2019
Змагання з пауерліфтінгу
29.11.2019

Знайомство зі специфікою роботи державної установи

15 листопада студенти коледжу, групи ЕП-174 спільно з профконсультантом Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Лідією Міловою відвідали Мелітопольське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області в рамках профорієнтаційної роботи.

Екскурсія, яку провели для студентів фахівці Управління, була досить пізнавальною, оскільки із загальними положеннями пенсійного законодавства студенти ознайомлювались на заняттях з дисципліни «Податкова система». В доступній формі студентів проінформували про те, які підрозділи містить Управління, які питання вони вирішують, як громадяни можуть звернутися до органів пенсійного забезпечення, у т.ч. через електронні ресурси. Також, студентів ознайомили з умовами виходу на пенсію.

На практиці студентам продемонстровано особливості користування інформаційним веб-порталом, за допомогою якого можна дізнатись, чи сплачені страхові внески, інформацію про страховий стаж, наявність та відсутність пільгових умов праці, а також ще багато корисної інформації для майбутніх пенсіонерів. Звернено увагу студентів на те, що вони можуть допомогти своїм батькам, рідним зареєструватися на веб-порталі, щоб мати доступ до інформації про страхові пенсійні внески.

Захід був корисний в плані профорієнтаційної роботи, адже майбутні спеціалісти в сфері економіки ознайомились з особливостями та перевагами роботи бухгалтерів та економістів в органах пенсійного забезпечення.

Комментарии закрыты.