Екскурсія до ТОВ «МЗТк»

Перше засідання Запорізької Обласної студентської ради
04.02.2020
Змагання з настільного тенісу
18.02.2020

Екскурсія до ТОВ «МЗТк»

Головною метою освітнього процесу є практичне закріплення та поглиблення знань, отриманих в процесі теоретичної підготовки.

З цією метою 12 лютого була проведена екскурсія для студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» груп ОМ-171 та ВД-172 на сучасне підприємство, що працює за європейськими принципами ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів».

«Мелітопольський завод турбокомпресорів» – це провідна компанія України, яка серійно випускає турбокомпресори для різних двигунів сільгоспмашин, тракторів і автомобілів, вироблених в країнах СНД. На даний момент «ТУРБОКОМ» являє собою підприємство з потужною виробничою базою і замкнутим циклом виробництва. Якісна сировина, сучасне зарубіжне металообробне обладнання, висококваліфіковані співробітники забезпечують заводу «ТУРБОКОМ» стабільно високу якість турбокомпресорів.

Керівник відділу маркетингу Єрмак Олександр у дуже легкій та невимушеній формі розповів про історію розвитку, яка нараховує вже майже 20 років, та сучасний стан заводу. А директор з розвитку Костянтин Горбачев на дуже високому професійному рівні ознайомив з усіма технологічними етапами виробництва турбокомпресорів, що надало можливість студентам поглибити свої знання із спецдисциплін.

Всі учасники екскурсії залишились задоволеними від отриманої інформації та вдячними за приємні пам’ятні подарунки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *