22 березня 2019р. на базі Державного вищого навчального закладу «Мелітопольський промислово-економічний коледж» було проведено Engineering Day серед студентів, які навчаються за спеціальністю «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» з метою популяризації професії техніка обчислювального центру.

Була організована зустріч з представниками «Інженерного інституту Запорізького національного університету» – Полякова Наталія Петрівна, доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем, керівник Академії Cisco та Михайлуца Олена Миколаївна, доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем, які доповіли студентам про шляхи успішного працевлаштування та наступні кроки до побудови успішної кар’єри.

Була представлена інформація про організацію та результати досягнення навчання в Академії Ciscoна базі Державного вищого навчального закладу «Мелітопольський промислово-економічний коледж», були запрошені студенти на вивчення курсу «Вступ до Інтернету речей» в проекті «Відкрита академія інженерних знань».

 

Проведена вікторина. Визначені переможці на підставі набраних балів:

І місце –Зобнін Артур, студент ІІ курсу;

ІІ місце – Джеглав Данил, студент ІІІ курсу;

ІІІ місце –Гненний Павел, студент IV курсу.

 

IMG_20190322_093202

IMG_20190322_095640

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Thanx: МГУДТ