Фізичне виховання та спорт

З 1975 року зусиллями першого керівника фізичного виховання С. М. Короткова та викладача В. П. Проскурні була підготовлена ​​до роботи, укомплектована спортивним інвентарем та введена в експлуатацію спортивна база Меат, яка складалася з спортивного майданчика з нестандартним обладнанням та ігрового спортивного залу.

Завдяки величезній роботі викладацького складу, який з часом поповнився молодими спеціалістами — Є. К. Пермякова (1982), В. К. Бунін (1985 р) удосконалювалася спортивна база, поліпшувалися результати спортсменів технікуму на міських та обласних змаганнях.

У 1986 році спортсмени Меат брали участь у першості обласної ради «Авангард» з легкої атлетики, баскетболу, волейболу, футболу, багатоборства ГТО, в яких перемагали і ставали призерами.

З 1987 року команди з волейболу, з кульової стрільби, плавання, легкої атлетики, багатоборства ГТО брали участь у XI, XII, XIII, XIV літніх спартакіадах технікумів Міністерства автомобільної промисловості СРСР.

У 1989 році в м Мінську на XIII спартакіаді Мінавтопрому з легкої атлетики переможцями та призерами стали Карпуша Інна — 100-200 м; Нестеров Валентин — багатоборство ГТО; Шейфель Андрій — стрибки у довжину; команда технікуму, керована В. К. Буніним, на цих змаганнях посіла III загальнокомандне місце. Наступного року на XIV спартакіаді Мінавтопрому СРСР переможцями та призерами стали Федоренко Віка — 100-200м .; Серьогіна Оксана — 100-200 м. Команда технікуму посіла II загальнокомандне місце з легкої атлетики.

У 1989 році команда технікуму з волейболу під керівництвом Пермякової Є. К. — срібні призери зонального першості України у м Керч.

У 1990 році під керівництвом викладача О. В. Голуба збірна команда технікуму з футболу — срібний призер першості України у м Кривий Ріг.

Протягом усієї історії навчального закладу збірні команди постійно ставали переможцями та призерами міських та обласних спартакіад.

З 1985 року починає свою історію туристична секція Меат під керівництвом Є. К. Пермякової. Зусиллями викладачів туристичні групи освоювали маршрути Криму, Карпат, Кавказу. У результаті підвищеного інтересу до туристичної роботи було прийнято ввести туризм розділом у робочі програми з фізичного виховання.

З 1995 року відновив змагання обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, в якій збірні команди нашого технікуму завжди посідали перші місця.

У 1998 році в заліку обласної спартакіади команда технікуму посіла І місце серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Запорізької області.

Збірні команди з футболу, волейболу, баскетболу, настольного тенісу, шахів, шашок, легкої атлетики протягом усієї історії обласної спартакіади були гідними суперниками командам коледжів і технікумів Запорізької області.

У 2001 році збірна технікуму з футболу стала чемпіоном області. Збірна технікуму з легкої атлетики нижче 3-го місця не опускалася.

Тенісисти технікуму в 2004, 2009 і 2011 роках піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

З 2008 року за ініціативою керівника ФВ Дніпрорудного індустріального технікуму розпочала свою історію Студентська волейбольна ліга Запорізької області. Протягом 7-ми років команда ДВНЗ «МПЕК» не випускала першості зі своїх рук.

З 2009 року календар спортивно-масових заходів поповнився, з ініціативи промислово-економічного коледжу та ради ветеранів Афганістану турніром-меморіалом з волейболу пам'яті воїна-афганця, випускника нашого технікуму, Валерія Ісакова. У цьому турнірі беруть участь кращі команди ВНЗ Запорізької області. Наша команда неодноразово ставала переможцем цього турніру.

Зараз циклова комісія №9 складається з 10 викладачів фізичного виховання і предмета «Захист Вітчизни».

Сучасна база коледжу – це спортивний майданчик, в який входить футбольне поле, волейбольний майданчик, легкоатлетичне ядро, гандбольне поле, спортивне містечко з нестандартним обладнанням, спортивний комплекс, що складається з ігрового залу, залу аеробіки, залу настольного тенісу, гімнастичного залу і відновлювального центру.

Гімнастична зала

Тенісна зала

Ігрова зала

Тренажерна зала

Календар спортивно-масових заходів

Таблиця результатів спартакіади

Секції

Теніс

Керівник Голуб О.В.

Волейбол

Керівник Дзюба Р. І.

Футбол

Керівник Бражко Ж.М.

Баскетбол

Керівник Овчарова І.В.

"Атлет"

Керівник Глек Д.Ю.

Ваше майбутнє в надійних руках...