Педагогічний колектив

ЦК №1 «Соціально-гуманітарних дисциплін»

Шопова Тетяна Леонідівна


Сердюк Тетяна Василівна


Чубун Анатолій Іванович


Некрасова Світлана Миколаївна


Ведмедко Олександр Сергійович


Гарькава Вікторія Вікторівна


Євтушенко Олександра Миколаївна


ЦК №2 «Іноземних мов»

Передерій Василь Анатолійович


Банецька Тетяна Вельгельмівна


Лябах Ірина Анатоліївна


Івженко Світлана Юріївна


ЦК №3 «Фізичного виховання та захисту Вітчизни»

Голуб Олег Віталійович


Дзюба Роман Іванович


Бражко Жанна Миколаївна


Овчарова Інна Вікторівна


Глек Дмитро Юрійович


ЦК №4 «Природничо-математичних дисциплін»

Антипенко Олена Олексіївна


Долусова Світлана Миколаївна


Байструк Ольга Борисівна


Андрієнко Ольга Борисівна


Федоренко Ірина Євгенівна


Леонов Андрій Сергійович


Нестеренко Галина Григорівна


Мохнатко Людмила Миколаївна


Трошкіна Тетяна Володимирівна


Фесенко Григорій Іванович


ЦК №5 «Фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін»

Астафьєва Тетяна Анатоліївна


Коньков Сергій Іванович


Д'ячков Максим Васильович


Іванова Тетяна Юріївна


Старецький Сергій Васильович


Удовиченко Сергій Степанович


Глек Ольга Анатоліївна


Кантаміров Сергій Петрович


ЦК №6 «Машинобудівних, електротехнічних та комп'ютерних дисциплін»

Селезень Дмитро Олегович


Лобінцева Олена Юріївна


Дружинін Олександр Олександрович


Шабаль Анатолій Миколайович


Іванова Наталя Леонідівна


Строкань Вікторія Вікторівна


Смуригін Володимир Миколайович


Проценко Надія Валентинівна


Вдовиченко Вікторія Анатоліївна


Зубкова Катерина Володимирівна


ЦК №7 «Автомобільних та холодильних дисциплін»

Агаміров Костянтин Едуардович


Андрющенко Павло Анатолійович


Червенко Наталя Вікторівна


Бех Володимир Вікторович


Соловей Сергій Іванович


Бех Денис Володимирович


ЦК №8 «Економічних, комерційних та облікових дисциплін»

Шамкіна Ліна Іванівна


Д'ячкова Інна Василівна


Криворотько Світлана Миколаівна


Шпигунова Наталя Олександрівна


Шапурова Олена Олександрівна


Ландар Наталя Миколаївна


Фоменко Тетяна Анатоліївна


ЦК №9 «Української мови, української та зарубіжної літератури»

Кочура Юлія Вікторівна


Сігарьова Людмила Василівна


Головіна Олена Олександрівна


Плетенець Ірина Анатоліївна